Bedava Kripto Para Veren Siteler 2022

Bedava Kripto Para Veren Siteler 2022

Kripto paralar yatırımcılarına son yıllarda ciddi oranda para kazandırıyor. Durum böyle olunca kripto para piyasasına girmek isteyen kişilerin sayısında artışlar yaşanabiliyor. Bedava kripto para veren siteler ise çok sayıda kullanıcı tarafından ziyaret ediliyor.

Bedava kripto para veren siteler 2022 yılında da kullanıcılarına ücretsiz coin vermeye devam ediyor. Bu siteler aşağıda detaylarıyla birlikte sizlere sunulmuştur.

Bedava kripto para veren siteler 2022

Cointiply.com

Cointiply, kullanıcılarına kripto para kazandırmayı amaçlayan yeni bir Bitcoin sitesidir. Bu site, kullanıcılarına çeşitli yollarla Bitcoin kazandırır. Kullanıcılar Bitcoin yatırarak para kazanabildiği gibi aynı zamanda musluktan bedava Bitcoin de kazanabilir.

Freebitco.in

Freebitco.in uzun yıllardır kullanıcılarına Bitcoin kazandıran güvenilir bir sistemdir. Dünya çapında popüler olan bu sistemde çeşitli yollarla Bitcoin kazanabilir veya elinizdeki Bitcoinlerin sayısını artırabilirsiniz.

Cryptobrowser.site

CryptoTab Browser, kullanıcıların internette gezinirken kripto para kazanmasına olanak sağlayan bir internet tarayıcısıdır. Bu tarayıcıyı kullanarak günlük işlerinizi gerçekleştirirken aynı zamanda kripto para kazanabilirsiniz.

Idle-empire.com

İdle-empire sitesi ise anket doldurmak, video izlemek ve madencilik yapmak gibi çeşitli yöntemler ile kripto para kazanabileceğiniz bir platformdur. Bu site sizlere haftalık veya günlük ödüller vermektedir.

Satoshihero.com

Satoshihero, 10 dakikada bir kullanıcılarına bedava kripto para vermektedir. Kazanılan bu kripto paralar belli bir tutara ulaştıktan sonra ücretsiz bir şekilde çekilebilmektedir.

Bedava Kripto Para Veren Borsalar

Bedava coin veren borsalar pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Bu borsalar, yatırımcıların platforma üye olmaları halinde çeşitli ödüller vermektedir. Verilen bu ödüller başka bir borsaya veya banka hesabına çekilebilmektedir. Bu borsaların isimleri ve ödüllerin detayları aşağıda belirtilmiştir.

Coinbase

Coinbase, Learn & Earn etkinlikleri ile kullanıcılarına ücretsiz coin kazandırmaktadır. Bu ücretsiz coinleri kazanabilmek için öncelikle bir Coinbase hesabı açmanız ve ardından KYC doğrulaması yapmanız gerekir. Bu işlemlerin ardından öğretici videoları izleyerek 16 dolara kadar kripto para kazanabilirsiniz.

FTX

FTX ise en büyük kripto para borsalarından bir tanesidir. FTX borsası, üye olan ve KYC doğrulamasını tamamlayan tüm kullanıcılara 10 dolarlık ödül vermektedir. Bu ödül istenildiği zaman borsalara çekilebilir.

Kucoin

Kucoin ise yeni üye olan ve KYC doğrulaması yapan kullanıcılara, çeşitli görevleri yerine getirmeleri durumunda ücretsiz USDT vermektedir. Bu ödülün tutarı 50 dolara kadar ulaşabilir. Sizler de Kucoin borsasına üye olup görevleri tamamlayarak bu ödülü elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Cardano Ada Coin Nedir? 2023

CoinMarketCap

CoinMarketCap bir borsa değildir fakat Learn & Earn etkinlikleri ile kullanıcılarına bedava kripto para kazandırmaktadır. Bu platforma üye olup ödül sekmesine giderek kripto paralar ile alakalı sorulan soruları cevaplayabilir ve 20 dolara kadar ödül kazanabilirsiniz. Platform her ay bir ödül etkinliği düzenlemektedir.

Bedava Bitcoin Kazandıran Siteler

Bedava Bitcoin veren siteler pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Bazı siteler musluklarla veya farklı yollarla kullanıcılarına bedava Bitcoin kazandırır. Bu siteler aşağıda listelenmiştir.

 • BTC Snack
 • Top Bit
 • Crystalbit
 • Polmarad
 • Faucetbit
 • BitcoinNewsday
 • Intemi
 • Bigbitcoin
 • Mini BTC
 • Bctec
 • Satoshihoard
 • Toppbtc

Bu siteler, kazanılan Bitcoin tutarı belli bir miktara geldiğinde hesabınıza çekmenize izin vermektedir. Sizler de bu siteleri kullanarak pasif gelir elde edebilir ve Bitcoin kazanabilirsiniz.

Oyun Oynayarak Kripto Para Kazandıran Siteler

Oyun oynayarak coin kazanmak günümüzde mümkündür. Bazı siteler, kullanıcıların basit oyunlar oynayarak kripto para kazanmasını sağlar. Bu siteler aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

Rollercoin

Rollercoin, kullanıcıların çeşitli küçük oyunlar oynayarak BTC, ETH, DOGE, USDT ve LTC kazanabildiği bir platformdur. Bu platform ayrıca kullanıcıların madencilik eşyaları satın alarak daha çok para kazanmasına da olanak sağlar. Sizler de bu platforma üye olarak hem keyifli zaman geçirebilir hem de ücretsiz kripto para kazanabilirsiniz.

Cryptomininggame

Cryptomininggame, kullanıcıların oyun oynayarak ve görevleri tamamlayarak BTC, DOGE, LTC, DASH, ETH ve BCH kazanabildiği bir platformdur. Kullanıcılar bu platformda birkaç tıklama ile enerji kazanabilir ve bu enerjilerle coin kazımı yaparak para kazanabilir.

Crypto Treasures

Crypto Treasures bir mobil oyundur. Bu mobil oyun ile çeşitli kripto paralara ücretsiz olarak sahip olabilir ve belli bir miktara ulaştığınızda bu kripto paraları cüzdanınıza çekebilirsiniz.

Crypto Planet

Crypto Planet de tıpkı Crypto Treasures’de olduğu gibi telefonunuza indirebileceğiniz bir mobil oyundur. Bu mobil oyun ile hem keyifli vakit geçirebilir hem de kripto para kazanarak pasif gelir elde edebilirsiniz.

Bedava Kripto Para Veren İnternet Tarayıcıları

Bedava kripto para veren uygulamalar arasında en popüler olanı internet tarayıcılarıdır. Bu tarayıcılar, internette gezindikçe sizlere kripto para kazandırır. Aşağıda kripto para kazandıran tarayıcılar ve detaylarından söz edilmiştir.

Brave Browser

Brave Browser, rahatsız etmeyen küçük reklamlar ile BAT token kazanmanıza olanak sağlayan popüler bir tarayıcıdır. BAT token kazandırmasının yanı sıra oldukça kaliteli bir kullanım sunan bu tarayıcı, milyonlarca kullanıcı tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

CryptoTab

CryptoTab, siz internette gezindikçe kripto para kazanmanızı sağlar. Ancak bu tarayıcı donanım gücünü kullanmaktadır. Bu nedenle cihazınız ne kadar güçlüyse kazanacağınız kripto para tutarı da o kadar fazla olacaktır.

Presearch

Presearch bir arama motoru görevi üstlenir. Bilgisayar tarayıcınızdan Presearch sitesine giderek yaptığınız aramalardan PRE token kazanabilir ve bu tokenlerin satışını yaparak pasif gelir elde edebilirsiniz.

Yorum yapın