TVK Coin Yorumları 2023 – TVK Coin Nedir?

TVK coine yatırım yapmak isteyen kişiler için TVK coin nedir, TVK coin yorumları 2023 ve TVK coin geleceği hakkında detaylı bir yazı ele aldık.

TVK Coin Geleceği

TVK coin markette en çok rağbet gören kripto para birimlerinden bir tanesidir. Kripto para yatırımcıları, bu coin’i satın almadan önce internet üzerinde yapılan yorumları araştırmakta ve coin’in geleceği hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Sosyal medya platformlarında ve forumlarda bu coin ile alakalı yapılan pek çok yoruma ulaşmak mümkündür.

TVK coin‘in geleceği hakkında yorum yapan analistler farklı teknikler kullandıkları için farklı sonuçlara ulaşırlar. Bu nedenle bu coin ile alakalı yükseliş ve düşüş senaryoları oluşturulmuştur. Aşağıdaki başlıklara göz atarak TVK coinin geleceği hakkında daha net bilgi elde edebilirsiniz.

tvk coin yorumları

TVK Coin Nedir?

TVK coin nedir sorusu kripto para yatırımcıları tarafından sıklıkla sorulur. Terra Virtua Kolect (TVK), 2017 yılında NFT’lerin hem dijital hem de sanal dünyada deneyimlenebilmesine olanak sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bu proje, NFT’ler ile tam bir etkileşim sunan ilk AR platformu olarak tanımlanmaktadır. Projenin yerel kripto para birimi olan TVK ise günümüzde birçok borsada listelenmektedir.

TVK Coin Yorumları

TVK coin yorum yapacak olursak bu altcoinin markette orta sıralarda yer aldığını ve bu nedenle yeterince popüler olmadığını söyleyebiliriz. TVK, tüm zamanların en yüksek değeri olan 1,22 dolara Mart 2021 tarihinde ulaşmıştır. En düşük değer ise Aralık 2020 tarihindeki 0,03265 dolar seviyeleridir. Ancak son zamanlarda bu altcoinin en düşük seviyelerine tekrar yaklaştığını ve yeni bir ATL yapabileceğini söylemeliyiz.

TVK coin toplam arzının yaklaşık %60’ı piyasaya sürülmüştür. Önümüzdeki zamanlarda dolaşan arzda artış olup olmayacağı ise bilinmemektedir. Eğer arz artışı meydana gelirse, TVK coinin fiyatında ciddi boyutta geri çekilmeler meydana gelebilir. Ayrıca kripto para analistlerine göre bu altcoinin hareketleri NFT teknolojisinin gelişimine bağlı olarak değişebilir.

TVK coinin grafiğine göz attığımızda 4 saatlik bazda 0,09 seviyelerinin ilk direnç kısmı olduğunu görüyoruz. Ancak önemli direnç seviyeleri 0,1 – 0,16 – 0,50 ve 1,22 dolar olarak sıralanıyor. Eğer tüm zamanların en yüksek değeri olan 1,22 dolar aşılırsa, TVK coin psikolojik direnç olan 2 dolara yaklaşabilir. Ancak bu ihtimal kısa vadede mümkün görünmüyor.

İlginizi Çekebilir:  TLM Coin Yorumları 2023 ve TLM Coin Geleceği

TVK coin tüm zamanların en düşük değerine yakın olduğu için ne yazık ki bir destekten bahsetmek mümkün değil. Bu nedenle kripto para yatırımcılarının bu altcoini satın almadan önce Bitcoin grafiğini göz önünde bulundurarak karar vermesi daha doğru olacaktır. Eğer Bitcoin önemli bir destek üzerine gelirse, TVK coin için bulunduğu bölge destek sayılabilir.

TVK Coin Geleceği

TVK coin geleceği kripto para yatırımcıları tarafından merak edilir. Kripto para analistleri, TVK coinin NFT teknolojisi ile paralel hareketler sergileyeceğini düşünmektedir. Yani NFT teknolojisi ne kadar yaygın bir hale gelirse TVK coin o kadar değer kazanacaktır.

TVK coin hakkında yorum yapan analistler, bu altcoinin 2025 yılında yeni bir ATH yaparak 1,22 dolar seviyesini geçeceğini düşünmektedir. Eğer bu olasılık meydana gelirse TVK coin yatırımcılarına yaklaşık 40 kat para kazandırır. Ancak düşüş senaryosunu göz önünde bulundurmak faydalı olacaktır.

Bazı kripto para analistlerine göre piyasanın ayı sezonuna girmesi ile TVK coinde çok düşük değerler görülebilir. Bazı analistler bu kripto para biriminin 0,01 dolar seviyelerine kadar geri çekileceğini ve burada biraz zaman geçireceğini düşünmektedir.

Yalnızca bu yorumları baz alarak yatırım yapmak sizler için doğru olmayacaktır. Bu yorumların yanı sıra grafik analizi yapmak ve haberleri takip etmek çok önemlidir. Özellikle önemli kurumlar tarafından gerçekleştirilen toplantılar kripto para piyasasını şekillendirebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra diğer altcoinlerde olduğu gibi TVK coinin fiyatı Bitcoin hareketlerinden etkilenebilir. Bu nedenle analiz yaparken Bitcoin grafiğine göz atmayı unutmamalısınız.

TVK Coin Güncel Fiyat

TVK coin bir NFT coini olduğu için pek çok kripto para borsasında listelenir. Bu coin ile alakalı en çok merak edilen konulardan bir tanesi de güncel fiyatıdır.

10.11.2022 Tarihi ile güncel TVK Coin Fiyatı : $0.02908

TVK Coin Grafiği

TVK coin satın almadan önce grafiğe göz atmak ve önemli indikatörleri incelemek büyük önem arz eder. Eğer doğru bir yatırım kararı almak istiyorsanız, TVK coin grafiğine mutlaka göz atmalısınız.

tvk coin grafiği
Yorum yapın