Biswap (BSW) Coin Nedir?

Biswap

Biswap (BSW) coin, kripto para piyasasında yer alan genç coinlerden biridir. 2021 yılında satışa sunulan ve pek çok kripto para piyasasında sergilenen Biswap, üç farklı yönlendirme sistemine sahiptir. Oldukça düşük platform ücretine sahip olan ve işlem ücretleri konusunda yatırımcılarına olanak tanıyan Biswap (BSW) coin, kripto para piyasasındaki merkezi değişimi bulunmayan tek platform olarak bilinmektedir.  Hızlı bir işletim ve düşük ağ maliyetine sahip olması yönüyle de dikkat çeken Biswap, bugün pek çok kişinin yatırım gerçekleştirdiği coinler arasında yer almaktadır.  “Biswap coin nedir?” sorusunu kısa bir özetle bu şekilde yanıtlamak mümkündür.

Kripto para piyasasındaki DEX platformlarıyla eşit olmayı hedefleyen ve takas işlemlerinde lider rolü üstlenmek isteyen Biswap (BSW) coinin sahibinin ise kim olduğu sır gibi saklanıyor. Merkezi olmayan bir sistem ve adalet kavramına önem veren bir politikayla hizmet verdiğini belirten Biswap, bu yönüyle yatırımcıları bünyesinde toplamayı hedeflemektedir.

Biswap (BSW) Coinin Amacı Nedir?

27 farklı üye tarafından oluşturulan ve coin piyasasına sürülen Biswap (BSW) coinin amacı piyasada yer alan diğer borsa ve coinlerden daha düşük işlem ücreti ile ön plana çıkmaktır.  Bu sayede pek çok kişi Biswap coine yatırım gerçekleştirecek ve diğer borsalara olan talep düşecektir.

Biswap Coin (BSW) Kurucusu Kimdir?

Biswap coin pek çok coinin aksine farklı bir kuruluşa sahiptir. Kripto para borsasında yer alan coinler düşünüldüğünde neredeyse tüm coinler belirli bir kişi ya da kuruma bağlıdır. Ancak Biswap (BSW) coinin kurucusu belli değildir. Bu coinin kurucusu hakkında ortaya atılan iddialar arasında coinin 2021 yılında piyasaya ismi bilinmeyen 27 kişilik bir ekip tarafından çıkarıldığı yer almaktadır.  Coinin kurucusu bilinmediği gibi 27 kişilik ekipten hiç kimsenin ismi de bilinmemektedir. Tamamının takma isim kullandığı ekip birbirinden farklı avatarlar kullanmakta ve kripto para piyasasında varlığını bu şekilde sürdürmektedir. Bu nedenle “Biswap (BSW) coinin kurucusu kimdir?” ya da “Biswap (BSW) coin kim tarafından kurulmuştur?” sorularına kesin bir yanıt vermek mümkün değildir.

Biswap Coin Güvenilir mi?

Biswap (BSW) coin hakkında en çok araştırılan soruların arasında “Biswap (BSW) coin güvenilir mi?” sorusu da gelmektedir. Bir coinin güvenilir olup olmadığı konusunda kesin bir yargıya varmak mümkün değildir. Ancak coinleri farklı açılardan inceleyerek güvenilir olup olmadığına bireysel olarak karar verilebilir. Biswap (BSW) coin de farklı açılardan değerlendirilerek güvenilir olup olmadığına karar verilecek coinler arasında yer almaktadır.  Ancak genel bir değerlendirme yapıldığında Biswap (BSW) coinin yarıtımcılarını üzmediği görülmektedir. Aşağıda yer alan maddelere dikkat ederek Biswap (BSW) coinin sizin için güvenilir olup olmadığına dikkat edebilirsiniz.

 • Coine kimler yatırım gerçekleştiriyor?
 • Coin yatırımcılarına ne sunuyor?
 • Coinin hacmi nasıl?
 • Teknik analizler sonucunda yükseliş görünüyor mu?
 • Coinin projesi nasıl?
 • Yatırımcılar coin hakkında ne düşünüyor?
İlginizi Çekebilir:  TVK Coin Yorumları 2023 - TVK Coin Nedir?

Coinin bu açılardan değerlendirilmesi sonucunda güvenilir olup olmadığına karar verilebilir.

Biswap (BSW) Coin Hangi Borsalarda Var?

Biswap coin alabilmek için coinin listelendiği borsalara kayıt olmak gerekmektedir.  Bu nedenle Biswap almak isteyen pek çok kişi “Biswap (BSW) coin hangi borsalarda var?” sorusunun cevabını araştırmaktadır. İsmi bilinmeyen kişiler tarafından kurulmuş olan ve 2021 yılında piyasaya sürülen Biswap coinin listelendiği borsalar aşağıdaki şekildedir. Bu borsalara kayıt gerçekleştirdikten ve kimlik doğrulaması yaptıktan sonra Biswap (BSW) coin satın alma işlemi gerçekleştirmek mümkündür. İşte merakla araştırılan Biswap (BSW) coinin listelendiği borsalar:

 • BKEX
 • Hotbit
 • Hoo
 • Mandala
 • Lbank
 • Binance
 • Gate.io
 • DODO
 • Pancakeswap

Biswap (BSW) Coin Nasıl Alınır?

Biswap (BSW) coin almak için ilk olarak yukarıda listelenmiş olan kripto para borsalarından birine kayıt olmak gerekmektedir. İsim, soy isim, T.C. kimlik numarası, telefon numarası ve e-mail adresi gibi birkaç kişisel bilgi ile sisteme kayıt olmak şarttır. Bu işlemi gerçekleştirdikten ve hesabınızı onayladıktan sonra hesabınıza para yüklemeniz gerekmektedir. İster Türk lirası ister farklı para birimlerini tercih edin istediğiniz kadar bakiye yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Yatırım yapmak istediğiniz kadar tutarı hesabınıza yükledikten sonra coin sayfasına giriş yapmalı ve Biswap ismini yazmanız gerekmektedir. Biswap (BSW) yazdıktan sonra istediğiniz miktarı belirleyerek Biswap satın al butonuna basmanız gerekmektedir. Bu butona basmanızın ardından Biswap (BSW) satın alma işleminiz gerçekleşecektir.

Biswap (BSW) Coin satın alma işlemi gibi Biswap satma işlemi de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.  Satın alma sayfasına giriş gerçekleştirdiğiniz gibi satma sayfasına giriş yaparak istediğiniz miktarda Biswap (BSW) coinin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Biswap coin satma, satın alma işlemi merak edildiği gibi bu konuyla ilgili Biswap coin geleceği de oldukça fazla yatırımcı tarafından merak edilmektedir. Biswap coin yorumları okuyarak coin geleceği hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. 27 kişi tarafından piyasaya sürülen ve diğer kripto para borsalarından daha az işlem ücreti talep eden Biswap coine pek çok yatırımcı yatırım gerçekleştirmektedir.

Sitemizdeki hiç bir yazı ve paylaşım YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Bir önceki yazımız olan MFT Coin Nedir? bakmanızı da öneririz.

Yorum yapın