Yeni Çıkacak Coinler 2023

yeni çıkacak coinler 2022

Yeni Çıkacak Coinler 2023 özellikle kripto para borsası ile ilgilenen kişilerin en çok merak ettikleri konular arasında bulunuyor. Kripto para borsasının bu kadar talep görmesiyle birlikte her hafta yeni bir coin çıkmaktadır. Hatta artık haftada onlarca yeni coin satın alınma işlemine tabii tutulmaktadır. Kripto borsasının yüksek kazançlar sağlaması bu borsanın en çok tercih edilme sebebi arasında bulunsa da kripto borsasının oldukça riskli bir borsa olduğunu da söylemek gerek. Zira her an hatta her saniye bir uçtan başka bir uca borsa değişimi yaşanıyor. Bu da kripto para borsasının anlık olarak değer kazanıp kaybettiğini anlamını taşır. Dolayısıyla yapılacak olan yatırımlarda kullanıcıların iyi bir analiz yapması ve satın alma işleminde oldukça seçici olması gerekmektedir. Bu yazıda yeni çıkan coinler hakkında bilgiler yer almaktadır. Fakat hiçbir bilginin tavsiye niteliği taşımadığı ve sadece yeni çıkacak coinler hakkında bilgi içerdiğini söylemek gerekmektedir. Yazımızın devamında 2023 yılına ait güncel coinlerin listesine ulaşabilirsiniz.

  1. CraftyFi (CFY)
  2. Bountie Hunter (BOUNTIE)
  3. Animverse (ANM)
  4. MegaFighter (MF)
  5. Kyoko (KYOKO)
  6. CrypCade (iCADE)
  7. Avania (NOVA)
  8. Jungle Road Club (CGRD)

Yeni Çıkacak Coinler 2023

Yeni Çıkacak Coinler 2023 gerek potansiyel teşkil edip etmedikleri gerekse uygun fiyat üzerinden satılabildikleri gibi gerekçelerle oldukça tercih edilmektedir. Haliyle 2023 yılının en çok merak edilen konularından bir tanesi de bu yılın yeni çıkan coinleri olmaktadır. Yazımızda bahsedilen tüm coinler birçok kripto para borsası içerisinde satışa sunulmaktadır. Bu platformlar arasında; Coinbase, Gate io, Binance ve MXC platformlarında 2023 coinleri de yer almaktadır. Her borsa da bu coinlerin bulunmasının kesin olmadığı gibi bulunma ihtimali de vardır. Bu kapsamda Yeni Çıkacak Coinler 2023 daha detaylı olarak yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

CraftyFi (CFY):

CraftyFi

30 Nisan 2023 de satışa çıkartılacak olan CFY, Binance Smart düzeneğinde hazırlanan bir oyun platformudur. Bir savaş oyunu olan bu platformda oyuncular orklara karşı savaş vermektedir. Bir hazine bulunmakta ve oyuncular burada orklara karşı bir savaş vermektedir. Elmasları daha iyi çalabilmek için savaşçılar kendilerini sürekli olarak geliştirmektedir. Burada asıl rakip platform içerisinde bulunan diğer oyuncular olmaktadır. Oyunu sonucunda yalnızca kazanan kişi tüm hazineyi almaktadır. CraftyFi için belirlenen fiyat ise $0.125 şeklindedir.

Bountie Hunter (BOUNTIE):

bountie

Bountie Hunter ürün ve içerik geliştiren oldukça başarılı bir platformdur. Milyonerlerin kullandığı bu platform, içerisinde on binlerce hatta yüz binlerce aktif kullanıcı barındırmak için sürekli olarak yöneticiler tarafından geliştirilmektedir. Oyuncuların platform içerisinde satın alma işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için BOUNTIE kullanmaları gerekmektedir. Platform içerisinde espor ve benzeri turnuvalar için ilgili oyun alanları bulunmaktadır. 4 Nisan 2022 tarihi itibariyle satışa sunulacak olan BOUNTIE için belirlenen fiyat ise $0.02 şeklindedir.

Animverse (ANM):

Animverse

Animverse, Animes’den ilham alan bir metaverse oyunudur. Oyna- kazan yöntemiyle ilerleyen bu platformda oyuncular kendileri için NFT yaratmaktadırlar. Bu sayede hem yatırım yapmakta hem de yaratıcılarını ciddi anlamda geliştirmektedirler. 5 Nisan 2022 tarihi itibariyle satın alma işlemi gerçekleştirilebilecek olan bu coinin satış fiyatı $0.025 şeklindedir.

İlginizi Çekebilir:  COTI Coin Nedir? COTI Coin Yorumları ve COTI Coin Geleceği

MetaFighter (MF):

MetaFighter

Oldukça yaratıcı bir oyun platformu olan MetaFighter içerisinde oyuncular kendilerine arena süslemesi gibi rakiplerinden öne çıkacak fırsatlar yaratmaktadırlar. Ayrıca kendileri için süper güç satın alabilecekleri gibi oyun içerisinde bulunan oyunculara da kiralayabilmektedirler. Dövüş şampiyonası olarak da nitelendirilebilen MegaFighter 5 Nisan 2022 tarihinden itibaren satışa sunulacaktır. MF satış fiyatı ise $0.013 şeklindedir.

Kyoko (KYOKO):

KYOKO

Kyoko NFT için kredi oluşturulabilen bir platform olmakla birlikte gerek loncalar gerekse oyuncular kapsamında çok yönlü bir kredi sağlayıcısıdır. Sürdürülebilirliği borç verme yolu ile sağlamaktadır. 2 Nisan 2022’den itibaren satın alınabilir hale gelen KYOKO satış fiyatı $0.012’dir.

CrypCade (iCADE):

CrypCade

Çevrimiçi oyun platformu olarak aktarılan bu coin şans oyunları gibi alanlarda etkili olmaktadır. Oyuncuların oyun içerisinde sorunsuz biçimde aktif olabilmeleri sağlayan bu platform aynı zamanda düzenli olarak oyun deneyimlerini iyileştirmektedir. Blok zinciri teknolojisini içerisinde barındıran iCADE 7 Nisan 2022 itibariyle $0.04 fiyatı üzerinden satışa sunulacaktır.

Avania (NOVA):

NOVA

Oyun platformu olan bu yapı içerisinde bulunan oyuncuların yetenek ve zevklerine göre platformu düzenleyebilecekleri alanlar bulunmaktadır. GameFi olarak adlandırılan bir geliştirici sağlayan bu oyun aynı zamanda blok zinciri kapsamında yer almaktadır. Pek çok bakımdan platform diğerlerinden farklı olmaktadır. Bu sayede oyuncular oyun sürdüklerinde eş zamanlı olarak kazanç da sağlayabilmektedirler. 10 Nisan 2022 itibariyle satışı başlayacak olan NOVA’nın fiyatı $0.08’dir.

Jungle Road Club (JGRD):

JGRD

Bu platformda oyuncular kendileri hayvan yaratıklar oluşturmaktadırlar. Her bir oyuncu kendileri için farklı köklerden gelmektedirler. Dolayısıyla her bir oyuncu Nirvana’ya ulaşma çabası içerisinde oyuna devam etmektedirler. Oyun içerisinde oyuncuları birçok engel beklemekte ve oyuncular haritalar aracılığıyla nehir ve saldırı gibi engelleri görüntüleyebilmektedirler. Oldukça fantastik olan bu oyun platformu yani JGRD 2 Nisan 2022 itibariyle $0.046 fiyatı üzerinden kripto para borsasında ilgili olan müşteriler için satışa sunulmaktadır.

Yeni Çıkan Coinlerin Avantajları

       2022 yılı Nisan ayı itibariyle satışa çıkarılacak olan bu coinlerin birçok noktada ortak özellikleri bulunmaktadır. Bunlardan ilki bu coinler metaverse, NFT ve blok zinciri gibi kavramlarla paralel olarak ilişki içerisindedir. Bunun yanı sıra bu coinler yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek özellikle yeni platformlar üzerinden kullanımına olanak tanımaktadır. Metaverse evreni gibi kavramların oldukça popüler olduğu şu dönemlerde yeni çıkacak coinler merak konusu olmaktadır. Bu yüzden sürekli olarak her hafta onlarca yeni coin piyasaya çıkmaktadır. Bu yeni dönem içerisinde kullanıcıların özellikle yeni çıkacak olan coinlere yönelmesinde de oldukça avantaj olduğu düşünülmektedir. Zira oyun, geliştirici platformlar ve benzeri dijital alanlarda değer gören kripto para borsasına ait yeni coinler oldukça tercih edilmektedir.

Sitemizdeki hiç bir yazı ve paylaşım YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Bir önceki yazımız olan Mana Coin Nedir? Mana Nasıl Alınır? bakmanızı da öneririz.

Yorum yapın